Blog gastronomiczny

Przegląd marek #2 – RM GASTRO

Kontynuując cykl o markach producentów oferowanych przez nasz sklep gastronomiczny, przedstawiamy dzisiaj drugiego producenta oferującego nowoczesne i ergonomiczne urządzenia gastronomiczne, cenione przez szefów kuchni z różnych krajów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z krótkim wpisem o firmie RM GASTRO. (więcej…)

Nowości w naszym sklepie gastronomicznym cz.2!

Nadszedł czas na drugą część naszego zestawienia, w którym przedstawiamy nowości produktowe, jakie do zaoferowania ma nasz sklep gastronomiczny online. Tym razem poszerzamy asortyment o kolejnych producentów, wśród których znaleźć można najlepsze marki, jak na przykład Kitchen Aid, czy Rak. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich marek. (więcej…)

Nowości w naszym sklepie gastronomicznym cz.1!

Otwierając nasz internetowy sklep gastronomiczny, wiedzieliśmy, że na bieżąco będziemy musieli pracować nad jego ofertą, tak, by sprostała ona nawet najbardziej wymagającym Klientom. Dlatego cały czas rozwijamy go i poszerzamy asortyment o kolejnych, najlepszych na rynku producentów. Tym razem na „wirtualne półki” trafiły produkty kilku, naprawdę ciekawych producentów. (więcej…)

Przegląd marek #1 – STALGAST

Mamy dzisiaj przyjemność rozpocząć cykl, który przybliży Państwu marki producentów oferowanych przez nasz sklep gastronomiczny. Dzięki naszym publikacją będą Państwo mogli jeszcze bliżej zapoznać się z historią, działalnością oraz asortymentem firm gastronomicznych działających na terenie naszego kraju. (więcej…)

Wyposażenie kuchni – pojemniki gastronomiczne GN

Jak powszechnie wiadomo, pojemniki gastronomiczne GN są niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni. Liczne grono kucharzy przygotowuje w nich potrawy do dalszej obróbki, a nawet wykorzystuje je do właściwej obróbki termicznej w piecu czy na kuchence. GN-y to także świetne rozwiązanie przy przechowywaniu żywności. (więcej…)

Chcesz otworzyć lokal gastronomiczny?

Własny lokal gastronomiczny jest marzeniem wielu osób. Nie dziwi więc fakt, że jest to obecnie jeden z najpopularniejszych rodzajów działalności gospodarczych, na który decydują się młodzi przedsiębiorcy. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy, by przekonać się, że ciągle powstają nowe restauracje, bary, kawiarnie czy pizzerie. Jeżeli i Ty należysz do osób chcących otworzyć własny lokal gastronomiczny – ten tekst jest dla Ciebie. (więcej…)

Letnie promocje – wyposażenie gastronomiczne

Profesjonalne wyposażenie gastronomiczne często kojarzy się ze zbyt wysokimi cenami. Zdania są różne, ale jedno jest pewne – jak w każdej branży, również w gastronomii, pojawiają się sezonowe promocje, które bardzo często są okazją do zakupów sprzętu gastronomicznego w okazyjnych cenach. Sprawdźcie już teraz, co w tym sezonie przygotowali nasi dostawcy. (więcej…)

Blog RomaGastrO-nomiczny

Hurtownia gastronomiczna RomaGastrO to zespół specjalistów, którzy chcą swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę, wykorzystać do pomocy w podejmowaniu decyzji zakupowych oraz w prowadzeniu i rozwijaniu Waszych biznesów gastronomicznych. (więcej…)