Hurtownia gastronomiczna

Hurtownia gastronomiczna RomaGastro z powodzeniem zajmuje się wyposażaniem lokali gastronomicznych w profesjonalny sprzęt gastronomiczny już od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i odpowiedzialnej kadrze oddanych pracowników zyskaliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku gastronomicznym.

Od lat kompleksowo wyposażamy restauracje, mniejsze i większe lokale gastronomiczne, stołówki, pizzerie, hotele, a nawet bary, dyskoteki, czy ostatnio co raz bardziej popularne food-trucki. Dzięki bogatej i ciągle powiększanej ofercie, w której skład wchodzi wiele niezbędnych urządzeń gastronomicznych, mebli technologicznych (meble ze stali nierdzewnej), akcesoriów kuchennych, urządzeń barowych i akcesoriów barmańskich, nasza hurtownia gastronomiczna jest w stanie z powodzeniem wyposażyć każdy lokal gastronomiczny, zapewniając zadowolenie nawet najbardziej wymagających właścicieli, czyli w efekcie naszych Klientów końcowych. Bez względu na charakter lokalu lub jego wielkość, znajdą Państwo u nas wyposażenie restauracji, wyposażenie pizzerii, czyli praktycznie wszystko, co kojarzy się z szeroko pojętą gastronomią. Nawet jeżeli danego produkty nie mamy u siebie na magazynie, doświadczenie nauczyło nas posiłkować się zewnętrznymi dostawcami, również tymi zza granicy. Dzięki temu nasza oferta jest ciągle powiększana o kolejne urządzenia gastronomiczne renomowanych marek. Już teraz mogą Państwo wybierać spośród takich producentów jak Stalgast, Hendi, RM Gastro, Red Fox, Rational, Liebherr, Bartscher, Potis, Rapa, Igloo, Stalchem, Soda, Fine Dine, Tomgast i wielu innych.

hurtownia gastronomiczna

Jak powszechnie wiadomo, hurtownia gastronomiczna zwykle zajmuje się jedynie sprzedażą online lub stacjonarnie oraz dostarczeniem zamówionych sprzętów gastronomicznych. My idziemy o krok dalej, proponując naszym Klientom także kompleksowy montaż sprzętu gastronomicznego oraz jego uruchomienie. Dodatkowo zapewniamy przeszkolenie personelu w zakresie działania poszczególnych urządzeń oraz specjalizacji – szkolenie pizzer i szkolenia kebab. Co warte podkreślenia, zajmujemy się również pogwarancyjnym i gwarancyjnym serwisem wszelkich urządzeń gastronomicznych. W trosce o wygodę naszych Klientów stworzyliśmy także stacjonarny sklep gastronomiczny o powierzchni 100m2, w którym eksponujemy nasze sprzęty gastronomiczne i akcesoria niezbędne do efektywnego prowadzenia lokali gastronomicznych. Dzięki tej ekspozycji mają Państwo możliwość zobaczyć sprzęt „na żywo”, a dzięki posiadaniu przez naszą firmę własnej restauracji, przekonać się jak działa.