Meble gastronomiczne

Meble

Wykonujemy meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej na indywidualne zamówienie. Posiadamy również gotowe meble ze stali nierdzewnej o wymiarach typowych.

Meble gastronomiczne to kolejny niezbędny element wyposażenia każdej kuchni, który na pierwszy rzut oka może wydawać się łatwy do zakupu – przecież wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, wstawić do pomieszczenia i wszystko powinno pójść sprawnie niczym puzzle. Prawda, że proste? Oczywiście zdarzają się i takie sytuacje, ale proszę się zastanowić, co w przypadku na przykład niewymiarowych rozwiązań, nietypowych pomieszczeń, w których Klient chce zaaranżować kuchnię lub magazyn, ale także indywidualnych preferencji kucharzy lub chęci poprawienia funkcjonalności już gotowej kuchni?

Na szczęście z pomocą przychodzą rozwiązania wykonywane na zamówienie, czyli takie, które obejmują każdą poprawkę zlecającego – oczywiście nie wykraczającą znacznie poza możliwości techniczne zaplecza technologicznego. Również dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność naszej firmy i dlatego RomaGastro zajmuje się produkcją właśnie takich mebli. Dzięki temu, jako doświadczony dostawna sprzętu gastronomicznego, ale także jako producent, jesteśmy w stanie zaoferować meble gastronomiczne nietypową lokalizacją zlewów w stołach z nierdzewki, otworów na baterie przy zlewach, dowolnie dobraną ilość półek, czy nawet krótsze nogi z regulacją lub bez.

W szerokiej ofercie znajdują się meble takie jak stoły robocze i produkcyjne, zlewy gastronomiczne, baseny gastronomiczne, szafy przelotowe, regały ze stali nierdzewnej, okapy wentylacyjne i wiele innych. Oprócz szerokiej funkcjonalności, meble gastronomiczne charakteryzują się łatwością w utrzymaniu w czystości, niezawodność i estetyka. By zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta, oprócz własnych rozwiązań, przygotowaliśmy również ofertę renomowanych firm – Stalgast, Plastmet, Dora Metal, Stal-Chem, Polgast. Wszystkie meble oraz opis rozwiązań indywidualnych, mogą Państwo znaleźć w poniższych katalogach producentów. Zachęcamy już teraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wypełnieniu Państwa przestrzeni co do centymetra, ale także podzielą się swoim doświadczeniem, które na pewno zaowocuje powstaniem najbardziej funkcjonalnej kuchni, dopasowanej do pomieszczenia.