Zamówienie i dostawa

Sprzęt gastronomiczny można zamówić poprzez:

Wszystkie przesyłki wysyłane z naszego magazynu dostarczane są firmą kurierską DPD, UPS.
Wysyłki bezpośrednio od producentów realizowane są firmą kurierską: DPD, CAT, DHL, OPEK

Gwarancja

Gwarancja na zakupione towary wynosi 12 miesięcy.
Warunkiem zachowania gwarancji jest posiadanie faktury zakupowej lub karty gwarancyjnej danego towaru. Wszelkie zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane będą wyłącznie w formie pisemnej

 • Mailowo lub Faxem
 • Formy płatności

  Przedpłata na konto:
  Przedpłata na konto obowiązuje wszystkich nowych klientów. Płatności należy dokonać na podstawie wystawionej faktury pro-forma. Dostawa towaru odbywa się po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty lub po otrzymaniu bankowego potwierdzenia transakcji (faxem lub mailem). Koszt przesyłki do 20kg- 18zł, do 50kg-51zł, przesyłki wielkogabarytowe (palety)-cena ustalana indywidualnie, prosimy o kontakt.

  Pobranie:
  Jeżeli wartość zamówienia przekracza 1000zł należy wpłacić zaliczkę wartości 10% kwoty zamówienia. W tym przypadku koszt przesyłki (kurierska pobraniowa) do 20kg to koszt 21 zł + 2% kwoty wartości pobrania, do 50kg- 101zł +2% kwoty pobrania, przesyłki wiekogabarytowe (palety)- cena ustalana indywidualnie, prosimy o kontakt.

  Przelew:
  O płatności przelewem z odroczonym terminem (maksymalnie do 14 dni) decydujemy indywidualnie. Wszystkie jednostki budżetowe, automatycznie mają 14 dni przelewu.

  Gotówka:
  Opcja dostępna w przypadku odbioru osobistego

  Klient ma obowiązek sprawdzenia przy kurierze przesyłki. Zwroty i reklamacje uszkodzonych w transporcie przesyłek będą uwzględniane tylko na podstawie sporządzonego protokołu szkody.