Piec do pizzy – wyposażenie pizzerii i restauracji

wyposazenie-pizzerii

Piec do pizzy to podstawowe wyposażenie pizzerii. W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych marek, dzięki czemu będą mogli Państwo zakupić najlepszy piec do pizzy do swojego lokalu. Zapewniamy, że możemy zaoferować najlepsze produkty na wyposażenie pizzerii i restauracji.

By rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem własnej pizzerii, trzeba zacząć oczywiście od projektu technologicznego, na którym od samego początku powinny być naniesione najlepsze urządzenia zapewniające odpowiednie wyposażenie pizzerii. Jak już wspominaliśmy, najważniejszym z nich jest piec do pizzy, ale by pizzeria mogła optymalnie pracować, trzeba jeszcze zakupić pozostałe urządzenia.

Na szczęście na przeciw wychodzi nasza firma, która zapewnia kompleksowe wyposażenie pizzerii. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi mieszalniki do ciasta, formierki i wałkowarki, ale także akcesoria takie, jak blachy, siatki czy radełka. Dodatkowo posiadamy własną markę RomaGastro – co prawda nie pojawia się w niej jeszcze żaden piec do pizzy, ale możemy zaoferować niezwykle potrzebne deski z wyciętymi rowkami oraz profesjonalne torby do pizzy.

Kolejnym, niezbędnym elementem wyposażenia pizzerii są również stoły chłodnicze oraz akcesoria – łopatki do pizzy, szczotki do czyszczenia pieców, łopaty operacyjne do pizzy, talerze, pojemniki na ciasto oraz rękawice.

Wszystkie odpowiednio dobrane produkty są gwarantem sprawnie działającego lokalu dlatego już na samym początku wyposażenie pizzerii powinno być dla Państwa niezwykle istotnym punktem całego planu. Nie można zatem skupić się tylko na najwazniejszym urządzeniu, jakim jest piec do pizzy, ale należy także dobrać do niego odpowiednią podstawę i akcesoria, które będą na co dzień pomagać pizzerowi zamiast utrudniać mu życie – co może się zdarzyć na przykład przy zakupie za długiej łopaty. W tym przypadku czasem wystarczy skrócić rączkę. Jednak, by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu najlepszego doboru produktów do Państwa lokali.