Piece konwekcyjno-parowe

PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE

Piece konwekcyjno-parowe to jedne z najważniejszych urządzeń w nowoczesnej gastronomii – gwarantują najwyższą jakość potraw oraz ekonomię pracy. Stąd powszechnie uważa się, że urządzenie nie jest za tanie. Na szczęście nie jest to prawdą. W naszej ofercie znajdą Państwo piece konwekcyjno – parowe w bardzo atrakcyjnych cenach, renomowanych firm jak na przykład UNOX, RETIGO, RATIONAL, HENDI.

Z pełną świadomością możemy stwierdzić, że na sukces restauracji składa się kilka czynników, ale tym najważniejszym jest niezmiennie wspomniana powyżej jakość potraw. Dużo łatwiej zainteresować ofertą lokalu Klientów i zaspokoić ich różnorodne wymagania, mając do dyspozycji odpowiednie zaplecze w postaci innowacyjnego sprzętu gastronomicznego. Piece konwekcyjno-parowe są zatem zdecydowanie niezbędnym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni, a do ich najważniejszych zalet należą:
  • ułatwianie pracy
  • przyspieszanie wydawania zamówionych dań
  • umożliwianie kontroli temperatury wewnątrz potrawy
  • można w nich przygotowywać równocześnie wiele potraw
  • obniżanie kosztów eksploatacji
Co ciekawe, dzięki swojej wszechstronności znajdują zastosowanie nie tylko w dużych restauracjach, ale także w mniejszych lokalach, jak bary mleczne, stołówki i bistro. Można więc śmiało stwierdzić, że piece konwekcyjno-parowe to urządzenia, przy których własna fantazja i kreatywność kucharza nie ma granic. Piece konwekcyjno-parowe znajdujące się w naszej ofercie to produkty doskonałej jakości, najlepszych producentów. Możemy zatem zaspokoić wymagania każdego Klienta, dobierając najlepsze rozwiązanie dla danego lokalu gastronomicznego. Zachęcamy już teraz do kontaktu z naszymi pracownikami oraz do sprawdzenia oferty w Internecie.