profesjonalne ekspresy do kawy

Profesjonalne ekspresy do kawy to produkty, które muszę spełniać całą gamę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Na szczęście ich oferta na rynku, ale przede wszystkim w naszej firmie jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy właściciel restauracji znajdzie odpowiednie urządzenie, zapewniające robienie najlepszej kawy w okolicy.

Wśród urządzeń, jakimi są profesjonalne ekspresy do kawy możemy wyróżnić kilka głównych typów. Są to przede wszystkim automatyczne ekspresy ciśnieniowe, ekspresy kolbowe oraz przelewowe. Najpopularniejszą grupę stanowią jednak automatyczne ekspresy, pozwalające na wyjątkowo proste i wygodne przygotowywanie smacznej, aromatycznej kawy najwyższej jakości. Doskonale sprawdzają się zarówno w kawiarni, pubie, restauracji, wszelkiego rodzaju innych lokali gastronomicznych, ale także biurach. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim dopasowaniu urządzenia – małe i proste ekspresy do kawy znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie częstotliwość robienia kaw jest mniejsza, a bardzo zaawansowane technicznie duże jednostki przydadzą się tam, gdzie entuzjastów picia kawy jest dużo więcej.

Warto pamiętać, że profesjonalne ekspresy do kawy są zawsze wykonane z bardzo trwałych materiałów (producenci najczęściej sięgają po stal nierdzewną) przy czym ich projektanci nie zapominają o designie. Ekspresy są bardzo często usytuowane w widocznym miejscu dla klienta dlatego mają elegancki i profesjonalny wygląd. Dla usprawnienia pracy z urządzeniami tego typu oraz ułatwienia pracy osoby przygotowującej kawę, ekspresy są wyposażone w wiele funkcji i udogodnień. Praktycznie w standardzie oferowany jest między innymi automatyczny pobór wody, czy automatyczne dozowanie gorącej wody. Taki ekspres powinien być doposażony również w timer, zapamiętywanie ilości i rodzaju parzonych kaw, a co raz częściej panel sterujący ze wskaźnikiem ciśnienia, termostat, czy wyświetlacz elektroniczny. Jeżeli ekspres posiada dysze parowe o dużej mocy, zintegrowany kran do gorącej wody, wbudowany młynek żarnowy i podgrzewana tacka na filiżanki – można być pewnym, że mamy do czynienia z profesjonalnym ekspresem do kawy najwyższej jakości.

Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, by wyselekcjonowane profesjonalne ekspresy do kawy zaspokoiły potrzeby każdego klienta w zależności od obsługiwanego lokalu, ale także budżetu jaki można przeznaczyć na zakup urządzenia. Wybraliśmy najlepszych producentów, zapewniających najwyższą jakość. W swojej ofercie posiadamy ekspresy takich firm, jak między innymi Jura oraz Cime. Automatyczne lub półautomatyczne, ekspresy pracujące na podstawie kawy mielonej, ziarnistej, a nawet kapsułek, saszetek i tabletek – wybór bywa trudniejszy dlatego w celu dobrania odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Zobacz ofertęProfesjonalne ekspresy do kawy