Serwis – sprzęt gastronomiczny

Serwis - sprzęt gastronomiczny

Kupując u Nas, Masz gwarancję doskonałej obsługi!

Serwis – sprzęt gastronomiczny – jesteśmy serwisem firmowym, który oferuje naszym Klientom wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, szerokiego wachlarza urządzeń gastronomicznych, sprzedawanych przez naszą firmę, ale nie tylko.

Jednym z naszych atutów jest szybka reakcja na zgłoszoną awarię. Wystarczy przesłać do nas lub dostarczyć osobiście załączony poniżej dokument zlecenia serwisowego, by najczęściej, jeszcze tego samego dnia, nasz Koordynator serwisu, skontaktował się z Państwem w sprawie jak najszybszego rozwiązania sprawy.

Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą techników serwisu, dostępem do zawsze oryginalnych części zamiennych oraz codzienną pracą z nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Technologia i nasze doświadczenie gwarantują Państwu wysoką jakość przeprowadzonej naprawy.

Stałe dyżury serwisowe pozwalają nam dotrzeć do naszego Klienta w jak najszybszym terminie od momentu zgłoszenia awarii. Wszystko po to, by sprzęt gastronomiczny w Państwa lokalach był sprawny, niezawodny i serwisowany przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Zgłaszanie usterek

Chcąc usprawnić działanie naszego działu serwisowego, a Państwu zapewnić najszybszą i najlepszą obsługę, prosimy o wypełnienie pliku (WERSJA DOC lub WERSJA PDF) ze zleceniem serwisowym, a następnie wysłanie go na adres e-mail serwis@romagastro.pl (nie musi być to koniecznie skan dokumentu, wystarczy zdjęcie, które pozwoli na odczytanie treści zlecenia). Koordynator serwisu skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe wraz z propozycją najlepszego rozwiązania w danej sytuacji.

       

Urządzenia gastronomiczne o wadze do 30 kg odbierane są od Klienta przez naszego kuriera i dostarczane do serwisu. W takim przypadku prosimy o solidne zapakowanie sprzętu w celu uniknięcia uszkodzeń w transporcie. W sytuacji kiedy wyposażenie gastronomii jest wielkogabarytowe, transport lub serwis na miejscu, staramy się ustalać indywidualnie i optymalnie z Klientem.

Zapewniamy, że nasi serwisanci są przeszkoleni (oraz na bieżąco doszkalani) i uprawnieni do obsługi oraz serwisowania większości urządzeń: grzejnych, elektrycznych, gazowych, chłodniczych, mroźniczych i innych oferowanych przez naszą firmę.

Poniżej załączamy cennik usług serwisowych.

RomaGastro Zlecenie serwisowe

RomaGastro Cennik montażu i serwisu 2018

Informacje o firmie:

RomaGastro już od 1998r. zajmuje się wyrobem pieców, kompleksowym wyposażaniem pizzerii oraz jednostek gastronomicznych.
Zdobyta pozycja na rynku dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, wyrobów oraz grono zadowolonych użytkowników umożliwia nam indywidualne podejście do każdego klienta.

Sprawdź naszą ofertę:

Usługi leasingowe