stalgast

Stalgast to firma, która od 1990 roku wspiera biznesy gastronomiczne. Posiada własną fabrykę produkującą między innymi meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, urządzenia chłodnicze i mroźnicze oraz wiele innych. Dzięki swojej wysokiej jakości i innowacyjności, urządzenia te szybko znalazły uznanie zarówno klientów w Polsce, jak i za granicą.

Nasza firma współpracuje ze Stalgastem już od kilku lat i z każdym kolejnym rokiem umacnia się na wysokiej pozycji kluczowych kontrahentów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki owocnej współpracy z firmą Stalgast, zostaliśmy nagrodzeni statusem Partnera Kryształowego. Nagroda przyznawana jest za wysoką jakość obsługi klientów, rzetelną współpracę z oraz osiągnięcia sprzedażowe w 2015 roku.

Oferta marki Stalgast jest jedną z najszerszych w kraju, dlatego umożliwia naszej firmie kompleksowość usług dotyczących wyposażenia gastronomicznego. Współpraca z Romagastro jest więc dla Państwa zapewnieniem, że produkty przez nas oferowane są specjalnie dobierane, od najlepszych producentów w branży. Z czystym sumieniem polecamy zwłaszcza meble ze stali nierdzewnej firmy Stalgast, których wykonanie i solidność od zawsze spełniała oczekiwania zarówno nasze, jak i naszych klientów.

Warto tutaj dodać, że pozycję na rynku firmy Stalgast potwierdza również fakt nowych inwestycji. Jeszcze w tym roku w drodze przetargu, firma kupiła od gminy za kwotę ok. 5,2 mln zł 6-hektarową działkę, na której zaplanowała wybudowanie infrastruktury produkcyjnej, do której obsługi docelowo ma zostać zatrudnionych 200 osób.

Dzięki bliskiej współpracy, posiadamy w swojej ofercie również atrakcyjne, sezonowe rabaty na wybrane produkty marki Stalgast. W tym momencie obowiązuje wakacyjna promocja, w której znaleźć można ponad 300 produktów w cenach niższych nawet o 40%, aż 12 zestawów tańszych o 37% oraz szkolenia barmańskie ze zniżką 25%. Jeżeli dana oferta jest już nieaktualna, wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży, który jest zawsze gotowy udzielić niezbędnych informacji na każdy temat dotyczący kompleksowego wyposażenia gastronomii.

Pełną ofertę firmy Stalgast znaleźć można w katalogu online, który znajduje się również na naszej stronie internetowej (Katalog Stalgast 2016). Wszystkich zainteresowanych zakupami oraz nawiązaniem obopólnej współpracy, zachęcamy już teraz do jego sprawdzenia. Z naszej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa restauracje, hotele, stołówki i wszelkie inne placówki gastronomiczne zawsze miały gwarancję najlepszej obsługi, dostępu do najwyższej jakości produktów, ale również serwis – zarówno gwarancyjny, jak i po gwarancyjny, o którym wiele firm zapomina, a nasza firma zapewnia również na produkty marki Stalgast.Zobacz ofertęStalgast - Partner Kryształowy

Stalgast – Partner Krzyształowy