Szkolenia

Podczas kilkunastoletniej obecności na rynku zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie efektywnego prowadzenia własnej działalności gastronomicznej. Chcąc się nim podzielić postanowiliśmy zająć się prowadzeniem szkoleń, które skutecznie przygotowywałyby wszystkich chętnych do pracy w tej branży. Naszym atutem jest wszechstronność oferowanych usług oraz możliwość negocjacji zarówno terminów, miejsc szkoleń, jak i cen. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące szkolenia:

Szkolenie PIZZER

kurspizzer Prowadzimy szereg usług szkoleniowych  oraz doradczych, profesjonalne kursy przygotowawcze pizzerów do pracy w swoim fachu, oraz pomoc przy otwarciu własnej działalności gastronomicznej. Dysponujemy kadrą najlepiej wyszkolonych pracowników posiadających bogate doświadczenie. Szkolenie odbywa się w siedzibach naszej firmy w Krakowie. Szkolenie trwa dwa dni w dziesięciogodzinnym trybie nauczania. Jest to przeważnie weekend od piątku do niedzieli.  W cenę szkolenia wliczone jest pełne wyżywienie bez ograniczeń (śniadanie, obiad, kolacja oraz napoje). Cena szkolenia dla jednej osoby wynosi 1230 zł. Podana cena zawiera podatek Vat.

Szkolenie KEBAB

kurskebab Szkolenie odbywa się w siedzibach naszej firmy w Krakowie i trwa jeden dzień w jedenastogodzinnym trybie nauczania, w godz.11:00-22:00. Jest to dowolny dzień w tygodniu. Szkolenie obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu potrzebnego do samodzielnego przygotowania potraw, sosów, sałatek. Na życzenie możemy udzielić porad we wsparciu marketingowo- reklamowym, pomożemy w zakupie i doborze produktów, półproduktów, urządzeń gastronomicznych (kebab, gyros, opiekacze, piece do zapiekanek, salamandry, frytownice). W cenę szkolenia wliczone jest pełne wyżywienie bez ograniczeń (śniadanie, obiad, kolacja oraz napoje). Cena szkolenia dla jednej osoby wynosi 615 zł. Podana cena zawiera podatek Vat.

Szkolenie i pokaz pieców konwekcyjno-parowych UNOX

prezentacja pieca konwekcyjno-parowego UNOX i urządzeń ROBOT COUPE Szkolenie odbywa się w siedzibie naszej firmy lub w lokalu wskazanym przez klienta, w terminie ustalanym indywidualnie. Obróbka termiczna w piecu UNOX to znacząca redukcja strat wagowych przygotowywanych potraw. Potrawy przyrządzone w piecach konwekcyjno-parowych UNOX charakteryzują się apetycznym i świeżym wyglądem oraz intensywnym kolorem, mięso zawsze pozostaje soczyste i delikatne. Piece UNOX wydobywają z potraw ich niepowtarzalny smak i aromat. Dzięki wykorzystaniu pary wodnej podczas obróbki produkty zachowują maksymalną ilość witamin. Pokaz jest BEZPŁATNY. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnie wyszkoloną kadrę doświadczonych specjalistów, którzy w przystępnej formie potrafią przekazać kursantom cenną wiedzę i wszelkie niezbędne, praktyczne informacje. Atutem szkoleń prowadzonych przez naszą firmę jest możliwość negocjacji zarówno terminów, miejsc szkoleń, jak i cen. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniami, zapraszamy do kontaktu.

Informacje o firmie:

RomaGastro już od 1998r. zajmuje się wyrobem pieców, kompleksowym wyposażaniem pizzerii oraz jednostek gastronomicznych.
Zdobyta pozycja na rynku dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, wyrobów oraz grono zadowolonych użytkowników umożliwia nam indywidualne podejście do każdego klienta.

Sprawdź naszą ofertę:

Usługi leasingowe