Urządzenia gastronomiczne

Urządzenia gastronomiczne firmy RomaGastro idealnie sprawdzą się zarówno w wykwintnych restauracjach, jak i barach szybkiej obsługi. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie wyposażyć każdy lokal gastronomiczny w wysokiej klasy piece konwekcyjno-parowe, ciągi kuchenne, urządzenia chłodnicze i mroźnicze, zmywarki gastronomiczne, a także technologiczne meble ze stali nierdzewnej takie jak stoły robocze, baseny, szafy przelotowe, zlewy, regały, czy okapy.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia gastronomiczne, charakteryzują się nowoczesnym designem, funkcjonalnością i łatwością w utrzymaniu czystości, co jest istotnym elementem w każdej restauracyjnej kuchni. Od 1998 roku oferujemy naszym klientom solidne meble ze stali nierdzewnej i sprzęty renomowanych producentów, po to by mogli dzięki nam rozwijać swoje pasje gastronomiczne.

Nie bez powodu w logo naszej firmy widnieje symbol Rzymu – miejsca, w którym standardy, z którymi muszą się liczyć restauratorzy i kucharze, są zawsze na najwyższym poziomie. Oferując Państwu wysoką jakość sprzętów, jakimi są urządzenia gastronomiczne i akcesoria gastronomiczne, wierzymy, że choć umożliwimy Państwu przybliżenie się do Kulinarnego Imperium, jakim od wieków jest Rzym. Ze sprzętami i urządzeniami gastronomicznymi Roma Gastro zbudują Państwo swoje własne Imperium Gastronomiczne.