Wyposażenie restauracji, kawiarni, baru

Wizytówką każdej dobrej kawiarni bez wątpienia jest kawa, której aromat wypełnia całe wnętrze już od progu. Jak zatem wybrać porządny ekspres do kawy, który powinien być podstawowym sprzętem w każdej ceniącej się kawiarni? Przede wszystkim warto zapoznać się z ofertą urządzeń barowych naszej firmy, ceniącej ponad wszystko włoską jakość.

Jako RomaGasto dbamy o to by wyposażać bary, kawiarnie i restauracje w sprzęty najwyższej klasy. Wiemy jak ważne w codziennej pracy w lokalu gastronomicznym są niezawodne i sprawdzone sprzęty, dlatego tylko takie znajdą Państwo w naszej ofercie. Profesjonalne manualne, elektroniczne i automatyczne ekspresy do kawy znakomitych marek, takich jak Fiamma, Jura, La Cimbali, WMF, Futurmat, sprawią, że serwowana przez Państwa kawa na długi czas pozostanie w pamięci Państwa gości.

Na wyposażenie kawiarni czy wyposażenie baru składa się jednak o wiele więcej sprzętów i akcesoriów niż ekspres kawowy. Blendery do przygotowywania deserów, koktajli, musów, czy drinków są wręcz niezbędne w każdym barze, podobnie jak wyciskarki do owoców cytrusowych, kruszarki do lodu, czy wielofunkcyjne miksery, które z pewnością nie tylko ułatwią, ale także umilą pracę personelowi baru. Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu RomaGastro Kraków. Gwarantujemy, że zadowoli Państwa wyposażenie barów, które jesteśmy w stanie zaoferować za rozsądną cenę.